top of page

העשייה שלנו

האקאתון וירטואלי safe@home - עבור פורום מיכל סלה

קודה יחד עם קהילת in.dev יזמו והובילו האקתון וירטואלי עבור פורום מיכל סלה, במהלך תקופת ההסגר של הקורונה,  במטרה להאיץ את חזון הפורום של אפס נשים נרצחות בשנה באמצעות פתרונות טכנולוגיים חכמים.

 

  • 136 יוזמות לאפליקציות הוגשו על ידי מומחים בתחום ויזמים חברתיים

  • מאות מפתחים ומומחים מחברות מובילות בליווי עשרות מנטורים טכניים, עסקיים, משפטיים וחברתיים הגישו  56 פתרונות לשיפוט במהלך 2.5 ימי ההאקתון

  • 40 שופטי חצי הגמר ו -7 שופטי גמר בכירים בחרו בשלושת המיזמים הזוכים

  • אירוע הגמר התקיים במעמד נשיא המדינה והועבר בשידור חי מבית הנשיא

safe-post.jpg

ביביסיטר מיוחד במינו - עבור עמותת עלה

יוזמה שהוקמה מתוך חוויה אישית של אם לילד עם פגיעה מוחית קשה, אשר הבינה כי הורים רבים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, ממעטים לצאת מביתם ומתקשים לקיים חיי משפחה וחברה נורמטיביים, ובשל כך נפגעת איכות חייהם.


באפליקציה יכולים להירשם סטודנטים הלומדים במסלולי החינוך המיוחד, ו/או אנשים עם נגיעה לתחום אשר מעוניינים לעבוד כבייביסיטרים לילדי החינוך המיוחד, ובכך לסייע להורים אשר אינם יכולים להיעזר בבייביסיטר ללא נגיעה או ניסיון בתחום.

%25D7%2591%25D7%2599%25D7%2591%25D7%2599

LikeMe עבור יאנה דרום

המיזם פותח עבור יאנה דרום, יזמת חברתית שמאז חלתה בגיל 28 בסרטן השד והחלימה, הפכה את הסיוע לנשים שחלו לדרך חיים ושליחות. יאנה חלמה על אפילקציה שתחבר בין נשים שנמצאות ,או נמצאו בעבר, במצבים דומים של המחלה.


​המטרה היתה ליצור מרחב דיגיטלי, מעין אתר הכרויות, שבו נשים יוכלו להזין את הפרטים שלהן, בהתאם לשלב גילוי מחלת הסרטן, הגיל, סטטוס המשפחתי, אזור המגורים, השכלה ותחומי עניין כדי ליצור חיבורים בין נשים שילוו אחת את השנייה ויצעדו ביחד בתהליך.

likeme.png

SmartStreets  עבור בית משלך

עמותת “בית משלך” פועלת למען דרי רחוב ושילובם בחברה ובעולם התעסוקה. העמותה מנהלת היום שני בתים בחיפה עבור דרי רחוב ומסייעת להם למצות את זכויותהם, לטפל בחובות, להשתלב בעולם התעסוקה ולבנות את חייהם מחדש.

בנינו עבור העמותה אפליקציה שדרכה אפשר 
לרכז מידע עבור דרי הרחוב (שמחזיקים ומשתמשים בטלפונים)  – מיצוי זכויות, אפשרויות לקבלת סיוע, קבלת ארוחה חמה, עזרה רפואית, מקום דיור זמני, ביגוד וכו

בית משלך.jpeg

הבית הבטוח - עבור מילב"ת/ שיבא

נפילות הן תופעה שכיחה מאוד בקרב מבוגרים המתגוררים בקהילה:

כשליש מבני 65 ומעלה וכמחצית מבני 80 ומעלה נופלים לפחות פעם אחת בשנה. 30%-20% מהנפילות מסתיימות בחבלה בדרגת חומרה בינונית עד קשה. מספרם של האזרחים הותיקים שנפצעים ומתים מדי שנה עקב נפילות גבוה לאין שעור ממספר האזרחים הותיקים שנפצעים בתאונות דרכים!

האפליקציה מאפשרת למשתמש למלא שאלון ייחודי לאתר בקלות את גורמי הסיכון לנפילה בחדרים השונים בבית.

בהתאם לתשובות, מופק דו”ח מותאם אישי שכולל הסבר מפורט מה צריך לעשות כדי לטפל בכל אחד מגורמי הסיכון שנמצאו, אילו אביזרי עזר מומלץ להוסיף ואילו הרגלי התנהגות מומלץ לאמץ.
אם יש צורך באביזרי עזר מיוחדים

b22.png

החנות למשמעות - עבור עמותת כיוונים

החנות למשמעות מעבר לעובדה שנמכרים בה מוצרים שיוצרו ע"י אנשים עם מוגבלויות, משמשת גם כמקום הכשרה לצעירים עם מוגבלות, חניכי עמותת כיוונים, לקראת כניסתם לשירות הלאומי ולשווקי עבודה בכלל.

בנינו עבורם חנות וירטואלית שלא רק מאפשרת מכירה אונליין של המוצרים אלא גם הכשרה תעסוקתית מסוג חדש של ניהול חנות דיגיטלית עבור חניכי המרכז

החנות למשמעות.PNG

בשביל היהודי - עבור עמותת Sonshine

עמותת Sonshine הוקמה ע”י בת- גלים ואופיר שער, לזכר גיל-עד בנם, אחד משלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בקיץ תשע”ד (2014).

 

העמותה פועלת לחיזוק הקשר החיובי בתוך העם היהודי, בארץ ובתפוצות. בנינו עבורם פרוטוטייפ לאפליקציה שמהווה “שביל יהודי עולמי”. שביל זה יעבור בנקודות שונות ברחבי העולם ויכלול מסלולים ייחודים כגון מעבר בין אתרים היסטוריים יהודיים, קהילות יהודיות וכו’. 

 

לאורכו של השביל, יתאפשר ליהודים המתגוררים בסביבתו, לשמש כ”מלאכי השביל היהודי העולמי”. מתנדבים אלו, המעוניינים לפתוח את בתיהם למטיילים יהודים מכל העולם, יהוו את חבורת “המלאכים” שתוכל להתרחב ולהתעבות לאורך השביל.

jewish Trail.PNG

אתר עמותת מילי

העמותה הוקמה כדי להנגיש את המידע הקיים על זכויות ושירותים המיועדים לאמהות יחידניות וכדי לאפשר שיח פתוח בנושא הכולל ייעוץ ותמיכה רגשית.

 

שידרגנו עבור העמותה את האתר והוספנו לבקשתם אזור של זירת מסירה עבור ציוד לתינוקות ולילדים

mili.png
bottom of page